Cur síos
Bar léasair dé-óid 808nm Candela Motif LHR
Sonraí Tapa:
Léasair Dé-óid Stack Ingearach Micrea Channel 808nm
Glacadh le hordú beag
Seachadadh pras 2-4 seachtaine oibre
Iarratas:
Athnuachan craiceann
Baint gruaige léasair
Baint tatú
Baint scar

Bileog sonraí
Uimhir Mír: WC808VS680
Ainm na Míre: 808nm Diode Laser Bar Candela Motif LHR
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 100W |
| Líon Barraí | 8 |
| Éagsúlú Ais Mear (FWHM) | 39Deg |
| Éagsúlú Ais Mall (FWHM) | 9Deg |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 60A |
| Ith Reatha Tairsigh | 15A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 24V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
Pacáil& Seachadadh

Clibeanna Te: Soláthraithe móitíf lde dé-óid bar léasair 808nm soláthraithe, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a rinneadh sa tSín










