Pacáiste SES22 22W 9xxnm 915nm 976nm COS(Slis ar Fhomount) Dé-óid Léasair
Dé-óid léasair pacáiste BrandNew Technology COS (sliseanna ar submount), rinneadh tástálacha aosaithe ar an líne táirgeachta chun saolré iontaofa, cobhsaí agus fada a chinntiú.
Gné:
Cumhacht aschuir is airde
Struchtúr tobair chandamach aonair an-iontaofa
Tonnfhad caighdeánach ag 915 agus 976nm
Leithead astaithe 190μm
P Pacáiste Down
Feidhmchlár:
Caidéalú léasair snáithín
Próiseáil ábhair
Leighis

Saintréithe Optúla:
Mír Uimh: COS9XXDL22
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm/915nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10Nm |
| Cumhacht Aschuir | 22W |
| FWHMName | 26Deg |
| Leithead an Aistreora | 190um |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 25A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.4A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.8V |
| Éifeachtúlacht Fána | 0.95W/A |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15-35 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad |
0.3nm/ céim
|
De réir na sonraí tástála sliseanna astaithe aonair. Déantar tástáil ar an sliseanna astaithe aonair i bhfoirm pacáiste COS (Chip On Submount), agus is é 25 céim an teocht tástála COS.
Líníocht Pacáiste:

Clibeanna Te: ses22 22w 9xxnm cos soláthraithe dé-óid léasair, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










