Cur síos
Dé-óid Léasair 22W 976nm COS
Gné:
Sceallóga ar Submount
Cumhacht aschuir ard 22W
Nascáil AuSn Comhlíonadh RoHS
Iontaofacht Ard agus Cobhsaíocht
Friotaíocht teocht ard
I stoc, éifeachtach ó thaobh costais
Éifeachtacht teicneolaíocht diomailt teasa pacáistithe
Feidhmchlár:Cosaint agus slándáil, Lidar Uathrialach, Míleata/Aeraspáis, Cumarsáid optúil spáis saor in aisce
Bileog sonraí
Mír Uimh: COS976DL22
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 22W |
| FWHM | 26Deg |
| Leithead an Aistreora | 190um |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 22A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.4A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.6V |
| Éifeachtúlacht Fána | 0.95W/A |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15-35 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.3nm/ céim |
Líníocht:
Clibeanna Te: 22w 976nm soláthraithe dé-óid léasair cos, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










