Dé-óid Léasair COS 3W 1550nm
Gnéithe
Éifeachtach ó thaobh costais
Submounts caighdeánach tionsclaíoch AlN
Cinntíonn sádráil AuSn iontaofacht fhadtéarmach
Éifeachtacht Ard
Pacáiste Caighdeánach ar Chostas Íseal
Iarratais :
Pumpáil éifeachtach DPSSL agus léasair snáithín
Próiseáil ábhair
Leighis
Soilsiú

Bileog sonraí:
Uimhir Mír: COS1550DL3
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 1550nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 20nm |
| Cumhacht Aschuir | 3W |
| Éagsúlú Mear-Ais | 40Deg |
| Éagsúlacht Mall-Ais | 10Deg |
| Mód polaraithe | TE |
| Méid Emitter | 90um |
| Fad Cavity | 2000um |
| Leithead Sliseanna | 500um |
| Airde Sliseanna | 150um |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 8A |
| Ith Reatha Tairsigh | 0.5A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 1.5V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 25℃ |
| Teocht Stórála | -30~70℃ |
Líníocht:

Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair 3w 1550nm cos, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a rinneadh sa tSín










