Barra Léasair Triúr Dé-óid le haghaidh Bain Gruaige, 755nm+808nm+1064nm
Ligeann an teaglaim uathúil seo na torthaí cóireála is fearr a fháil le linn duit a bheith ag obair i meaisín áilleacht buanú gruaige.

Príomhghnéithe:
6bars, 10bars, 12bars, 16bars do do rogha.
tonnfhad 755nm 808nm 1064nm
An Ghearmáin marthanacht barguarantees.
Is é 20 mí an Barántas Fada.

Bileog sonraí:
Mír uimh.:WC808VS800
Ainm na míre: 800w 808nm Bar Léasair Dé-óid Triúr
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 800W |
| Líon Barraí | 16 |
| Éagsúlú Ais Mear (FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlú Ais Mall (FWHM) | 12Deg |
| Mód Oibre | QCW |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Ith Reatha Tairsigh | ~10A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ~28V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20~30℃ |
| Teocht Stórála | 0~55℃ |
Líníocht Pacáiste:

An bhfuil aon trioblóid agat mar leanúint agus tú ag úsáid córas baint gruaige léasair dé-óid?
C: is furasta an chruach léasair a dhó fiú amháin ach shots 5M-10M, ní mhaireann an saolré chomh fada agus a gheall an soláthróir.
A: ar dtús toisc go n-úsáideann siad barra léasair neamhcháilithe, sa dara háit, meascann siad cumhacht íseal le barraí ardchumhachta.
C: Tar éis duit oibriú go leanúnach chun oibriú, tá teocht an uisce níos airde, caithfidh tú stopadh ag obair?
A: Ní úsáideann ár gcruach léasair dé-óid sádráil Ausn a bhfuil fuarú i bhfad níos fearr , freisin uisce fuaraithe macra-chainéil aon riachtanas maidir le cáilíocht uisce.
Clibeanna Te: soláthraithe barra léasair dé-óid tríréad, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










