Diode Páirteanna breise le haghaidh Cynosure Palomar Vectus Laser
--- Is uirlis chumhachtach é léasair Vectus a bhaintear gruaig i réimsí éagsúla coirp. Baint gruaige buan gan phian, compordach, tapa do raon leathan cineálacha craiceann agus gruaige. Cibé an limistéar beag nó mór coirp é, is féidir le léasair Vectus gruaig nach dteastaíonn a bhaint go héifeachtach i níos lú ná 5 nóiméad.Is féidir linn cuid spártha (ceallraí léasair) a sholáthar do láimhseáil Vectus, tugaimid "2400W 808nm 24bars Macra-chainéil Diode Laser Stack" air.
Gnéithe:
Modh oibre QCW
100w/barra, 24 barra i stack léasair dé-óid amháin
Stáit Aontaithe Mheiriceá barra léasair allmhairithe le teicneolaíocht gléasta chun cinn
Tionscal Ceannaireacht Méid Spota Móra, cóireáil níos tapúla
Teagmháil: info@brandnew-china.com

Bileog sonraí
Mír Uimh.: WC808VS2400
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W / Barra |
| Líon Barraí | 24 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall (FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Timthriall Dleachta | Níos lú ná nó cothrom le 40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Tairseach Reatha Ith | 25A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 45V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Coinníoll Oibre in aghaidh an Bharra

Líníocht
![product-1-1 (DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Clibeanna Te: dé-óid páirteanna spártha do sholáthraithe léasair cynosure palomar vectus, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










