Barra lomán dé-óid léasair 15W 976nm
Gnéithe:
Sliseanna lom ardchumhachta, cumhacht aschuir suas le 15W
Saolré fada agus ardéifeachtúlacht
PCE ard
Gile Ard
Éagsúlacht leathan cumraíochtaí beáir
Radaíocht léasair IR ardchumhachta agus déine bhíoma ard
Úsáidtear go forleathan i gcaidéalú tionsclaíoch, soilsiú léasair, R& D.

Sonraíocht:
Uimhir Mír: LC976SE15
| Optúil | Clóscríobh |
| Tonnfhad Lárnach | 976nm |
| Cumhacht Aschuir | 15W |
| Mód Oibre | CW |
| Leithead Emitter | 190μm |
| Páirc Emitter | 400μm |
| Fad Cavity | 4000μm |
| Tiús | 95-115μm |
| Bandaleithid Speictrim (FWHM) | 5nm |
| Éifeachtacht Fána | 1.1W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 15A |
| Ith Reatha Tairsigh | 1.3A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 1.75V |
| Éifeachtacht Tiontú | 60% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20℃ |
| Comhéifeacht Teochta Tonnfhad | 0.35nm / ℃ |
Cuar Feidhmíochta agus Líníocht Méid

CC:
Cad é do théarmaí íocaíochta?
T / T nó Western Union, do do rogha féin.
Cad mar gheall ar an seachadadh?
Is féidir linn seirbhísí ó dhoras go doras a thairiscint in aer, díreach ag brath ar d’iarratas iarbhír. Den sórt sin mar DHL, UPS, TNT, FEDEX
Cad é an t-am luaidhe?
De ghnáth 3-5 lá. Teastaíonn 15 lá oibre ó tháirgí saincheaptha.
Clibeanna Te: Soláthraithe barra lom dé-óid léasair 15w 976nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a rinneadh sa tSín










