Cur síos
300w 500w 808nm Diode Laser le haghaidh baint gruaige ilooda
Gnéithe:
Barra léasair dé-óid ón nGearmáin
Níos mó ná 20 milliún shots
Teicneolaíocht micrea-chainéil, cainéal uisce i doirteal teasa cooper tanaí nach bhfuil a thiús ach 1.5mm. Is féidir barra léasair dé-óid a fhuaraithe le huisce láithreach, rud a chinnteoidh saolré fada.
Bileog sonraí:
Mír Uimh: MC808DL500
Ainm na Míre: 500W 808nm Diode Laser Stack
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 500W |
| Modh Oibre | CW |
| Cainéal Uisce | Micrea-chainéal |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W |
| Líon Barraí | 5 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | ~38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall (FWHM) | ~12Déag |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 95~110A |
| Tairseach Reatha Ith | 18~20A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 10.8-12V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 45~48 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Líníocht:

Clibeanna Te: léasair dilas 808nm dé-óid do sholáthraithe ilooda, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










