Soláthraíonn na Modúil Léasair Chobhsaithe Speictrim foinsí léasair cumhachtacha agus thar a bheith cobhsaí le línte caola atá oiriúnach d'fheidhmchláir eolaíocha lena n-áirítear Speictreascópacht Raman ardtaifeach, Micreascópacht Chomhfhócasach, agus Idirfheirmiméadracht.
Cuirimid na modúil léasair ar fáil le spás saor in aisce nó roghanna aschuir chúpláilte snáithíní.
Gnéithe dearadh dílseánaigh an Léasair Chobhsaithe Speictrim cumhacht aschuir ard le bandaleithead caol speictreach. Tá buaic-thonnfhad cobhsaithe an léasair fós faoi ghlas beag beann ar theocht an cháis, rud a fhágann gur rogha iontach é an fhoinse seo do na hiarratais is déine.
Clúdaíonn ár Modúil Léasair Chobhsaithe Speictrim gach ceann de na tonnfhaid Raman barr lena n-áirítear: 532, 785, 830, agus 1064 nm.
Gnéithe:
Speictream cobhsaithe tonnfhad
Réadmhaoin tonnfhaid Raman
Oscail roghanna le léas nó snáithín-chúpláilte
Ardchumhacht
Feidhmchláir
Speictreascópacht Raman
Micreascópacht Chomhfhócasach
Interferometry
Bith-ionstraimiú
Cíteiméadracht



Bileog sonraíochta:
Mír Uimh.: FC785DL600
| Optúil | |
| Ionad Tonnfhad λ | 785nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 600mW |
| Leithead speictreach FWHM | 0.1nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 0.8W/A |
| Snáithín | |
| Trastomhas Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | FC/PC, SMA905 |
| Fad Snáithín | 1m, is féidir a shaincheapadh |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 1.09A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.36A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Teirmeastar | 10 (±5%) kΩ (@25 céim ) |
| Reatha Oibre/Voltas CCE | 2.5A/6.3V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála | -20~50 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.01nm/ céim |
Líníocht
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Clibeanna Te: soláthraithe modúil léasair speictrim chobhsaithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










