65W 878.6nm VBG Léasair Diode Cúpláilte Snáithín
Forbhreathnú
Gnéithe:
Tonnfhad lárnach 878.6nm, cumhacht aschuir 65W
Cobhsú gríl Fiber Bragg
Éifeachtúlacht chomhshó cumhachta ard
Iontaofacht Ard agus cobhsaíocht
Feidhmchláir:
Tá sé seo deartha agus monaraithe chun freastal ar riachtanais saincheaptha ardfheidhmíochta agus iontaofachta do DPSS, Caidéalú Léasair agus Próiseáil Ábhar.

Bileog spec
Mír Uimh.: FC8786DL65
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 878.6nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 65W |
| Snáithín | |
| Trastomhas Croí Snáithín | 400um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 10A |
| Tairseach Reatha Ith | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 16.5V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 44% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 25 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála. | -20-70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | ~0.02nm/ céim |
Líníocht Méid
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
CCanna:
An bhféadfá OEM a dhéanamh (léasair a dhearadh agus a mhonarú don chustaiméir)?
Sea, tá foireann ghairmiúil T&F againn lena n-áirítear bogearraí, crua-earraí, leictreonaic agus dearthóirí roinn 3D agus tá cumas leordhóthanach againn léasair a mhonarú go hiomlán de réir riachtanais an chustaiméara.
Cad é an t-am luaidhe?
De ghnáth 3-5 lá. Tá 15 lá oibre ag teastáil ó tháirgí saincheaptha.
An dtugann tú ráthaíocht do na táirgí?
Sea, rinneadh tástáil ar na táirgí go léir roimh iad a sheoladh amach.
Tacaíocht teicníc ar feadh an tsaoil. 2 bliana bharántas.
Clibeanna Te: 65w 878.6nm soláthraithe léasair dé-óid snáithín vbg, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










