Cur síos
20W 975nm 976nm 980nm Dé-óid Léasair Snáithín
Gnéithe:
Fad Saoil
Mód Oibre CW
Ardéifeachtúlacht
Pacáistiú Áisiúil
Iarratais:

Líníocht:

Bileog sonraí:
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976 ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 20W |
| Leithead Speictrim FWHM | ≤7nm |
| Éifeachtacht Fána | ≥1.8W/A |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | & gt; 30mm |
| Fad Snáithín | 1m |
| Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | CO / ST / SMA |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ≤11.5A |
| Ith Reatha Tairsí | ≤0.9A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ≤3.7V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ≥47% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55℃ |
| Teocht Stórála | -30-70℃ |
Deimhniú:
Glaoigh orainn:
Nós Imeachta Ordaithe:
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Seolaimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T / T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a bheidh an íocaíocht déanta, socróimid táirgeadh
4. Is é 1-4 seachtaine an t-am seachadta ag brath ar ord difriúil agus ar iarraidh.
5. Tar éis an tseachadta a sheoladh, seolfaimid uimhir rianaithe DHL UPS FedEx TNT chugat.
Clibeanna Te: 20w 975nm 976nm Soláthraithe dé-óid léasair snáithín 980nm, déantúsóirí An tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










