150W 915nm Léasair Diode Cúpláilte Snáithín
Tá dé-óidí léasair 915nm ar fáil le próifílí léasa ilmhodha, agus le haschuir chúpláilte snáithíní. Tá na pacáistí dé-óid léasair 915nm seo iontach le haghaidh feidhmeanna caidéil, agus tá modúil léasair 915nm ar fáil le haghaidh leighis mar máinliacht léasair, máinliacht súl léasair, agus cóireáil ailse nó iarratais priontála.
Gné:
Modh oibre CW
Próiseas séalaithe comhthreomhar, dearadh frith-chomhdhlúthúcháin
Struchtúr dlúth, feidhmíocht diomailt teasa maith
Turraing agus creathadh resistant
Réamhchúram:
Tá an solas léasair a astaítear ón nGléas seo dofheicthe agus déanfaidh sé dochar don tsúil dhaonna. Seachain breathnú díreach isteach san aschur snáithíneach nó isteach sa bhíoma imbhuailte feadh a ais optúla nuair a bhíonn an gléas i bhfeidhm. Ní mór éadaí súl sábháilteachta léasair ceart a chaitheamh le linn oibriú.

Paraiméadair
Uimhir Mhíre: FC915DL150
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915nm |
| Cumhacht Aschuir | 150W |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 106.5um |
| Snáithín NA | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | Deireadh lom |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | 14A |
| Reatha Tairseach | 0.9A |
| Voltas Oibriúcháin | 23V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála. | -20-70 céim |
Méid:

Clibeanna Te: 150w 915nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










