Cur síos
5W 915nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Gnéithe:
- Pigtail Snáithín 1Meter le Ceanglóir SMA905, 200 Micron Core
- Il-Mód
- Dáileadh fuinnimh aonfhoirmeach
Feidhmchláir:
- Caidéalú Léasair Soladach-Stáit
- Caidéalú Léasair Fiber
- Léasair Leighis
- Próiseáil Ábhar
- Soilsiú
- Ionstraimíocht

- An 2-PIN Fiber Coupled Diode Laser tógtha ar bhunús na dé-óidí léasair aon-astaíoch
- Cúpláil snáithín ard gile agus pacáistiú simplithe
- Tairgeann sé an gile is airde agus an chumhacht aschuir is airde.
- De bharr dearadh comhtháite optúil, tástáil chruinn agus roghnú ábhar leathsheoltóra ardchaighdeáin agus bainistíocht theirmeach éifeachtach, is iad na feistí seo an rogha iontach d'iarratais a dteastaíonn iontaofacht, saolré fada agus fuarú seoltaí simplí i lorg beag.
- Déantar pacáistí a chomhcheangal le cáblaí paiste SMA caighdeánach. Tá eireaball muice saincheaptha nó aschur imleataithe spáis saor ar fáil freisin.
Sonraíocht:
Mír Uimh.: FC915CB5
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915nm±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 5W |
| Modh Oibre | CW |
| Snáithín | Snáithín Inscortha |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 6A |
| Tairseach Reatha Lth | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
Toisí:

Seo é scéimre de chúpláil snáthoptaice bioráin 4-agus snáthoptaice SMA905

Cén fáth Dáileadh fuinnimh aonfhoirmeach?
Tá léasair dé-óid chúpláilte le snáithín deartha le dáileadh fuinnimh aonfhoirmeach ag uillinn éagsúlachta beag le haghaidh díothachta níos milis agus níos éifeachtaí.

Clibeanna Te: 5w 915nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










