Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 808nm le Bhíoma Aidhmithe
Gnéithe
Seachadann Brandnew dé-óid léasair cúpláilte snáithíní a úsáideann teicneolaíocht cúplála gairmiúla, a bhfuil buntáistí iomadúla acu, m.sh., dearadh dlúth, cumhacht aschuir cobhsaí, ardchumhacht, ardéifeachtúlacht agus pacáistiú áisiúil. Ligeann meaisínithe beachtas agus ailíniú cúramach na n-eilimintí optúla go léir taobh istigh den mhodúl an bhíoma a chúpláil i snáithín optúil.
Roghanna
Is féidir linn cónascaire caighdeánach snáithíní a sholáthar le struchtúir éagsúla, mar an FC, ST agus SMA-905.
Tá struchtúr daingean ag FC, is féidir aghaidh an chónascaire a bheith ina eitleán (PC), nó le fána 8 céim (APC).
Gnéithe ST cónascaire ciorclach bayonet, agus oprating éasca.
Tá SMA-905 déanta as miotal, a úsáidtear go minic i léasair ardchumhachta, friotaíocht ardteochta agus teas tapa.

Bileog Sonraí:
Mír Uimh.: FC808CB3
| Bhíoma 808nm | |
| Ionad Tonnfhad λ | 808nm ±5nm |
| Cumhacht Aschuir | 3W |
| Leithead speictreach FWHM | 5nm |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 4A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.7A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.7V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~45% |
| Bhíoma arb é is aidhm | |
| Ionad Tonnfhad λ | 650nm ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 10mW |
| Iop Reatha Oibriúcháin | <100mA |
| Voltas Oibriúcháin Vop | <2.3V |
| Snáithín | |
| Ga Bend Snáithín | >60mm |
| Trastomhas Maoláin | 320um |
| Trastomhas Cladding Snáithín | 220um |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | FC/SMA905/ST |
| Fad Snáithín | 1M |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 55 céim |
| Teocht Stórála | -30-70 céim |
| Teocht Luaidhe Sádrála, 10 Sec max | 250 céim |
Líníocht Méid

Clibeanna Te: 808nm léasair dé-óid cúpláilte snáithín le soláthraithe bhíoma arb é is aidhm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín















