Barra Bare Diode Laser 15W 915nm
Bunaithe ar -theicneolaíocht leathsheoltóra cheannródaíoch an tionscail, soláthraíonn BrandNew raon leathan roghanna sliseanna léasair. I measc cuid de na roghanna seo tá tonnfhaid ó 450nm suas go 2100nm, sliseanna léasair astaithe singil le suas le cumhacht aschurtha 20W agus sliseanna léasair barra singil le cumhacht aschurtha suas le 600W, agus roghanna tonn leanúnach (CW) agus samhail-thonnta (QCW). Tá sliseanna agus barra léasair ar fáil i bhfachtóirí líonta éagsúla, leithid stiallacha, leithead barraí, agus faid cuas, agus is féidir roghanna saincheaptha a fhorbairt chun do riachtanais uathúla a chomhlíonadh.
Gnéithe:
Ardchumhacht agus CTP
Long lifetime >20000 uair an chloig ar feadh an tsaoil
COS Pacáistiú ar Fáil
Ard-éifeachtúlacht tiontaithe optúil-leictreachais
Dearadh struchtúr epitaxial ard-éifeachtach
Fás-ardchaighdeán ábhar epitaxial
Modh pasivation speisialta le haghaidh dromchla cuas
Táirgí saincheaptha ar fáil

Sonraíocht:
Mír Uimh.: LC915SE15
| Optúil | Clóscríobh |
| Tonnfhad Láir | 915nm |
| Cumhacht Aschuir | 15W |
| Leithead an Aistreora | 190μm |
| Páirc astaithe | 400μm |
| Fad Cuas | 4000μm |
| Tiús | 95-115μm |
| Bandaleithead speictreach(FWHM) | 4nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 1.2W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 15A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.2A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.75V |
| Éifeachtúlacht Tiontaithe | 60% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.35nm/ céim |
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
CCanna:
Conas dul ar aghaidh le hordú?
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Cuirimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T/T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a dhéantar an íocaíocht, socróimid táirgeadh
4. Is é an t-am seachadta ná 1-2 sheachtain ag brath ar ordú éagsúla qty agus iarratas.
5. Tar éis seachadadh, cuirfimid DHL UPS FedEx TNT rianaithe uimh.
Clibeanna Te: soláthraithe barra lom dé-óid léasair 15w 915nm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










