25W 905nm QCW Laser Diode Bare Bare

Forbhreathnú:
Tá an25W 905nm QCW (Quasi-CW) Barra Lom Dé-óid Léasairis dé-óid léasair infridhearg ardfheidhmíochta í atá deartha le haghaidh feidhmeanna éagsúla a dteastaíonn foinsí solais beachta agus éifeachtúla uathu. Le tonnfhad lárnach de 905nm, soláthraíonn an dé-óid seo an fheidhmíocht is fearr in iarratais ar nós LiDAR, braiteadh optúil, agus caidéalú léasair. AQuasi-CWcuireann modh oibríochta cobhsaíocht bíog eisceachtúil agus aschur cumhachta ar fáil, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do chórais dinimiciúla.
Déanann Brandnew líne iomlán de bharraí dé-óid léasair atá feiliúnach go maith d’fheidhmchláir éagsúla.
Tá struchtúir epitaxial dílseánaigh deartha ag an bhfoireann theicniúil sna barraí dé-óid léasair agus tá siad ar fáil i raon tonnfhaid.
Sonraíocht:
Mír Uimh.: LC905SE25Q
Ainm na Míre: 25W 905nm Sliseanna Léasair Emitter Aonair QCW
| Optúil | Clóscríobh |
| Tonnfhad Láir | 905nm |
| Cumhacht Aschuir | 25W |
| Modh Oibre | QCW |
| Leithead Speictrim | 4nm |
| Leithead an Aistreora | 70μm |
| Páirc astaithe | 400μm |
| Fad Cuas | 990-1010μm |
| Tiús Cavity | 110-150μm |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 27Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall (FWHM) | 10Deg |
| Mód Polarúcháin | TE |
| Éifeachtúlacht Fána | 3W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 10.5A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.5A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 6.3V |
| Éifeachtúlacht Tiontaithe | 40% |
| Leithead Pulse | 100ns |
| Timthriall Dleachta | 0.01% |
| Minicíocht Athrá | 1000 Hz |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15-35 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.31nm/ céim |
Clibeanna Te: 25w 905nm soláthraithe barra lom dé-óid léasair qcw, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










