Cur síos
100W 940nm QCW G-Stack Laser Diode
Gné:
Is féidir na léasair seo a thógáil ó 1 go 20 barra dé-óid
Baineann na heagair barra dé-óid léasair leas as teicneolaíocht lán-máistreachta, leis an dearadh cuí le haghaidh éifeachtúlacht fheabhsaithe agus oibriú iontaofa.
Ceadaíonn tionól i bpacáiste dlúth agus garbh, ag baint úsáide as sádróir crua AuSn, nasc éasca le malartóir teasa chun rialú teirmeach maith a fháil.

Bileog sonraí:
Mír Uimh.: CC940HA100
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 940±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 100W |
| Modh Oibre | QCW |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 50Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall(FWHM) | 10Deg |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Minicíocht | 3hz |
| Leithead Pulse | 4ms |
| Timthriall Dleachta | <2% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Tairseach Reatha Ith | 15A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | -45-+60 céim |
| Teocht Stórála | -55-+85 céim |
Líníocht pacáiste:

Clibeanna Te: 100w 940nm qcw g-stack dé-óid léasair soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










