Cur síos
Dé-óid Léasair Stack Cothrománach 808nm 200W Uisce-fhuaraithe QCW

Sonraíocht:
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid λ | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 5nm |
| Modh Oibre | CW |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 50W |
| Líon na mBarra | 4 |
| Éagsúlú Mear Ais (FWHM) | ≤40Deg |
| Éagsúlú mall Ais (FWHM) | ≤10Deg |
| Mód polaraithe | TM |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ≤45A |
| Ith Reatha Tairsí | ≤11A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ≤10V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ≥45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~30℃ |
| Teocht Stórála | -40~+80℃ |
Cuisnithe | Uisce Scagtha |
Trastomhas an Phacáiste:











