Cur síos

2000W 808nm QCW Cruachán Léasair Dé-óid Cothrománach
Buntáistí:
- Tonnfhad an Ionaid: 808nm
- Modh Oibre: QCW
- Wattage níos airde
- Saincheapadh ar fáil
Feidhmchláir:
- Taighde eolaíoch
- Taighde leighis
- Trealamh leighis
Sonraíocht:
ítim uimh.:CC808HA2000
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Cumhacht Aschuir | 2000W |
| Líon an Bharra | 10 |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10Nm |
| FWHMName | 12/38Deg |
| Leithead Pulse | <2000us |
| Minicíocht | 100 Hz |
| Timthriall Dleachta | <2% |
| Leictreach | |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 200A |
| Tairseach Reatha Lth | 25A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 20V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 25 céim |
| Teocht Stórála | 0~55 céim |
Líníocht:

Clibeanna Te: 2000w 808nm qcw soláthraithe cruachta léasair dé-óid cothrománach, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín











