Páirteanna Athsholáthair do Mheaisín Deireadh Gruaige Palomar Vectus
Is meaisín baint gruaige coitianta é Cynosure Palomar Vectus sna Stáit Aontaithe, i gCeanada, sa Bhrasaíl agus i dtíortha eile. Beidh éileamh mór air cruacha léasair dé-óid (ceallraí léasair istigh) a athsholáthar tar éis úsáide fada.
Thar shaolré do threalamh míochaine (meaisín baint gruaige), d’fhéadfadh go gcaillfí nó go ndéanfaí damáiste do chodanna áirithe. Go háirithe cruachta léasair an dé-óid tar éis na milliúin shots a dhó go héasca. Ansin teastaíonn páirteanna athsholáthair uait le haghaidh do threalaimh. Is féidir le BrandNew Technology stac nua a athsholáthar in áit ceann millte. Is féidir leat tú féin a cheannach agus a athsholáthar. Lig do' s teagmháil a dhéanamh.
kw@brandnew-china.com
Déanaimid ár ndícheall i gcónaí teacht ar ais chugat a luaithe is féidir.
Gnéithe:
Macra-chainéal, cáilíocht uisce go héasca.
Sliseanna léasair branda Jenoptic a chinntíonn saolré fada
Quicktime Quick timpeall seachtain


Bileog sonraí:
Uimhir Mír: WC808VS2400
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Mód Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 100W / Beár |
| Líon Barraí | 24 |
| Éagsúlú Ais Mear (FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlú Ais Mall (FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Ith Reatha Tairsigh | 25A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 45V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
Coinníoll Oibre in aghaidh an Bharra

Líníocht
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)


Clibeanna Te: páirteanna athsholáthair do sholáthraithe léasair palomar vectus, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a rinneadh sa tSín










