Stack Dé-óid Lefis 800W 3 Tonn
Gnéithe :
16 bharra 50w in aghaidh an bharra, 800W go hiomlán
Tonnfhad meascán 755nm 808nm 1064nm
Sraith VS Cruacha Ingearacha Cooled Uisce (QCW)
Teicneolaíocht cóimeála solder crua AuSn
Méid caighdeánach, is féidir le húsáideoirí an fráma a shaincheapadh
Spota aschur siméadrach dronuilleogach, dlús ardfhuinnimh, furasta a mhúnlú
Dearadh speisialta do mheaisín baint gruaige Lefis

Bileog sonraí
Uimhir Mír: WC781VS800
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 755nm / 808nm / 1064nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 50W / Beár |
| Líon Barraí | 16 |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~45A |
| Ith Reatha Tairsigh | ~10A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | ~28V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
Líníocht
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Seirbhís deisithe:
Má tá bunscileanna cóimeála agat, is féidir leat ár gcruach léasair a ordú go díreach.
Mura féidir, is féidir leat an láimhseáil a sheoladh chugainn, tá an tseirbhís cóimeála saor in aisce, ní gá duit ach costas cruachta léasair agus seolta a íoc.
Clibeanna Te: Soláthraithe cruachta dé-óid lefis tonn 800w 3, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










