Cur síos
Stack Dé-óid Léasair 10 mBarra
Buntáistí:
Méid fráma caighdeánach
Barraí Ausn a allmhairítear ó Ghearmáin Jenoptik
TAC Comhbhrúite Ais Tapa FAC
Tonnfhad 808 nó tonnfhad a mheascadh mar 755, 808 agus 1064, do do rogha féin
Is é 50A an sruth oibre. Is é an voltas oibre 18V.
Is é 18 mí barántas cáilíochta.
Líon na n-urchar: Gan aon teorannú laistigh de 18 mí.
Úsáidtear é don chuid is mó den mheaisín baint gruaige léasair dé-óid ón tSín



Bileog sonraí
Mír Uimh .:WC808VS600
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir in aghaidh an Bharra | 50W/60W |
| Líon na mBarra | 10 |
| Leithead Pulse | ≤400ms |
| Dualgas timthriall | ≤40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~50A/60A |
| Ith Reatha Tairsí | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | ~19V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
Líníocht Pacáiste

Clibeanna Te: 10 mbarra soláthraithe cruachta dé-óid léasair, déantúsóirí An tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










