Cruach Barraí Léasair Dé-óid 800W 808nm
Is iad na príomhbhuntáistí a bhaineann le léasair macrachainéal ná a n-difreáil teasa éifeachtach agus limistéar mór clúdaigh chun gruaig a bhaint. Scaipeann léasair Macrochannel teas trí bhealaí beaga comhthreomhara iomadúla, rud a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht diomailt teasa, rud a ligeann don léasair oibriú go cobhsaí ar feadh i bhfad agus laghdaítear an baol díghrádaithe feidhmíochta agus damáiste de bharr róthéamh. Ina theannta sin, tá an limistéar clúdach a bhaint gruaige léasair macrachannel mór, agus is féidir réimsí móra de bhaint gruaige a chríochnú i níos giorra ama, feabhas a chur ar éifeachtacht cóireála.
Gnéithe:
16 barra 50w an barra, iomlán 800W
Sliseanna léasair ó Jenoptik Ghearmáin
Barántas: 20 mí
Líon na n-shots: gan teorainn
Dearadh speisialta le haghaidh iarratas a bhaint gruaige

Líníocht

Bileog sonraí
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 50W / Barra |
| Líon Barraí | 16 |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Timthriall Dleachta | Níos lú ná nó cothrom le 40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Tairseach Reatha Ith | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | ~30V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Nós Imeachta Ordaithe:
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Cuirimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T/T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a dhéantar an íocaíocht, socróimid táirgeadh
4. Is é an t-am seachadta ná 1-4 seachtaine ag brath ar ordú difriúil qty agus iarratas.
5. Tar éis seachadadh, cuirfimid DHL UPS rianú uimh.
6. Tá barántas cáilíochta 20 mí
Clibeanna Te: soláthraithe cruachta barraí léasair dé-óid 800w 808nm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










