Weifang KM 10Bar Laser Stack 1000W
Gnéithe:
10Bars, 100w in aghaidh an bharra, aschur 1000W
Tonnfhad 808nm nó iltonnfhad 760nm, 808nm, 1064nm i modúl cruachta amháin
Tagann barraí ón mbranda barr American Coherent agus an Ghearmáin Jenoptik
AuSn solder crua le haghaidh ardchobhsaíocht agus iontaofacht
Struchtúr fuaraithe cainéal Macra, éasca le húsáid
Spota solas cearnach, tiúchan fuinnimh maith
Pláta fuinneog tosaigh le scannán frith-mhachnamh le haghaidh caillteanas cumhachta níos lú;
Monaraithe i seomraí glan agus séalaithe go hiomlán le nítrigin taobh istigh le haghaidh comhoiriúnacht comhshaoil den scoth.
Feidhmchláir:
Athsholáthar agus deisiú píosa láimhe bainte gruaige.
Ag luí le meaisín Weifang KM.
Bileog sonraíochta:
Mír Uimh: WC808VS1000
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W |
| Líon Barraí | 10 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall(FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Dualgas timthriall | Níos lú ná nó cothrom le 40 faoin gcéad |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | ~100A |
| Reatha Tairseach | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin | ~18V |
| Éifeachtúlacht Tiontaithe | ~50 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
| Daoine eile | |
| chuisnithe | Uisce driogtha |
| Ráta Sreafa/Bar | 4~6L/nóim |
| Uasbhrú Inlet | 350~500kPa |
| Teocht an Uisce (Gan Comhdhlúthú) | 23 ~ 27 céim |
| Cáithníní Uisce Scagtha | <20μm>20μm> |
Líníocht:
Clibeanna Te: weifang km 10bar léasair stack 1000w soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










