Cur síos
Cruachán Dé-óid Big Spot le haghaidh Cynosure Vectus Laser
Gnéithe:
Dhá thaobh, 24 barra ar fad
Bíomaí léasair aonfhoirmeacha
Méid Spota Mór chun cóireáil a dhéanamh ar achair dhromchla níos mó
Am luaidhe tapa: 1 seachtain
Deartha go speisialta do Mheaisín Cynosure/Palomar Vectus
Bileog sonraí
Mír Uimh.: WC808VS2400
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±15nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W / Barra |
| Líon Barraí | 24 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall (FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Dualgas timthriall |
Níos lú ná nó cothrom le 40 faoin gcéad |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Tairseach Reatha Ith | 25A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 43.2V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~50 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
| Daoine eile | |
| chuisnithe | Uisce driogtha |
| Ráta Sreafa/Bar | 4~6L/nóim |
| Uasbhrú Inlet | 350~500kPa |
| Teocht an Uisce (Gan Comhdhlúthú) | 23 ~ 27 céim |
| Cáithníní Uisce Scagtha | <20μm>20μm> |
Coinníoll Oibre in aghaidh an Bharra
Líníocht
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh eolais:
info@brandnew-china.com
móide 86 18158400345
Clibeanna Te: chairn dé-óid méid láthair mór do sholáthraithe léasair cynosure vectus, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










