Macra Channel 10 Barraí Cruach Diode Léasair
Is é léasair dé-óid an teicneolaíocht bhaint gruaige is coitianta. Is meaisín é an léasair dé-óid a tógadh le dé-óid bheaga agus leathsheoltóirí agus arb é is sainairíonna bunúsach é go bhfuil tonnfhad níos faide aige ná an chuid eile. Úsáideann sé léas solais chun díriú ar réimsí sonracha den chraiceann le gruaig nach dteastaíonn
Is crómasóir iad an follicle gruaige agus na líocha meileanin atá iontu, ie fuinneamh solais a ionsú. Astaíonn an léasair léas solais a théann tríd an eipideirm agus a shlogtar melanin. Nuair a tharlaíonn sé seo, faigheann follicles an-te. Déanann an teas seo dochar dóibh ón gcéad seisiún. Tar éis nochtadh leordhóthanach arís agus arís eile (ó 4 go 7 nós imeachta), scriostar an chuid is mó de na follicles gruaige atá sa chraiceann go hiomlán.
Gnéithe:
Cumhacht aschuir 500W nó 600W, do do rogha
Tonnfhad amháin: 808nm/Tonnfhad dé: 755nm+808nm; 755nm+1064nm; 808nm+1064nm/Tonnfhad Trí-: 755nm+808nm+1064nm
Dearadh speisialta le haghaidh iarratas a bhaint gruaige

Sin bhlaosc ar fáil
Bileog sonraí
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 50W/60W |
| Líon Barraí | 10 |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Timthriall Dleachta | Níos lú ná nó cothrom le 40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Tairseach Reatha Ith | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | ~19V |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Líníocht

Clibeanna Te: cainéal macra 10 barraí soláthraithe cruachta dé-óid léasair, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










