Modúl Cúplála Snáithín Gineadóir Léasair Fiber
Buntáistí an Táirge:
10W-700W cumhacht aschurtha cobhsaí
915nm,940nm,975nm tonnfhad roghnach
1064 cosantóir léasair
Glasáil tonnfhad iomlán
Ard-éifeachtúlacht chomhshó EO
Gile ard, ardchumhacht SWaP den scoth
Feidhmchlár:

Trastomhas Pacáiste:
Príomhpharaiméadair:
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 915nm nó 976nm |
| Cumhacht Aschuir | 300W |
| Modh Oibre | CW |
| Leithead speictreach FWHM |
<> |
| Snáithín | |
| Fad Snáithín / Trastomhas Seaicéad Snáithín | 1.5m/0.9mm |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 20~22A |
| Tairseach Reatha Ith | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 31.5V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ~45 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 55 céim |
| Teocht Stórála | -30-70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonn | -0.3nm/ céim |
Seachadann ár Mír FC915LD300 aschur mórthaibhseach 300W ó shnáithín 200um. Thairis sin, tá 95 faoin gcéad den chumhacht a tharchuirtear sa raon NA0.18, ionas go mbeidh an chumhacht léasair níos comhchruinnithe agus gile níos airde. Is é a leithead speictreach FWHM leithead< 4.5nm,="" which="" enables="" customers="" to="" have="" higher="" stability="" when="" selecting="" laser="" applications="" with="" different="" wavelengths.="" the="" module="" has="" a="" 1064nm="" laser="" protection.="" pls="" kindly="" check="" below="" test="" data.="">
Clibeanna Te: gineadóir léasair snáithín soláthraithe modúl cúplála snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










