Cur síos
Dé-óid Léasair Snáithín Inscortha 60W 976nm
Cur síos
- Chobhsaigh tonnfhad léasair dé-óid 976nm snáithín-chúpláilte le cumhacht aschurtha 60W trí thrastomhas croí 200µm, snáithín NA0.22. Tá earráid tonnfhaid lárionaid 976nm teoranta do +/-0.5nm ag baint úsáide as gríl colúin agus tá sé neamhíogair don teocht oibriúcháin agus don sruth.
- Cuirimid freisin raon léasair dé-óid chobhsaithe tonnfhaid ag 976nm agus 981nm le rátálacha cumhachta 9W, 35W agus 60W faoi seach.

Gnéithe:
- Lár Tonnfhad 976nm
- Snáithín inscortha
- Cumhacht Aschuir suas le 60W (CW)
- 200 μm Snáithín Ilmhóid, NA=0.22
- Snáithín Críochnaithe le SMA Connector

Feidhmchláir:
- Próiseáil ábhair
- Iarratas Leighis
- Treo agus braite
- Feidhm Tionscail
Sonraíochtaí
Mír Uimh.:FC976CB60
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 60W |
| Modh Oibre | CW |
| Snáithín | Snáithín Inscortha |
| Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Fad Snáithín | Seaicéad 1m/0.9mm |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | 18A |
| Reatha Tairseach | 2A |
| Voltas Oibriúcháin | 7V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -30-70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.3nm/ céim |
Toisí

Clibeanna Te: 60w 976nm soláthraithe dé-óid léasair snáithín inscortha, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










