400mW 976nm FBG SM Dé-óid Léasair
Úsáideann an modúl caidéil 980nm cobhsú FBG chun "glas" an tonnfhad astaithe. Soláthraíonn sé speictream leathanbhanda saor ó thorann, fiú nuair a thagann athruithe ar theocht, sruth tiomána agus aiseolas optúil. Tá roghnú tonnfhad ar fáil d'iarratais a éilíonn an fheidhmíocht is airde i rialú speictrim leis na cumhachtaí is airde atá ar fáil.
Gnéithe:
Kink-cumhacht oibriúcháin in aisce suas le 600mW
eapocsa-saor in aisce, agus flosc-pacáiste féileacán 14-bioráin saor in aisce le SM Hi1060
Cobhsú gríl Fiber Bragg
Rogha tonnfhad ar fáil
Comhtháite thermoelectric with, teirmeastar, agus dé-óid monatóireachta
Feidhmchláir:
LAN, WAN agus líonraí meitreo;
Córais C/DWDM;
Foinsí léasair;

Bileog sonraíochta:
Mír Uimh.: FC976SM400
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Ionad Tonnfhad λ | 976nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±1nm |
| Cumhacht Aschuir | 400mW |
| Snáithín | |
| Snáithín | Dia duit 1060 |
| Fad Snáithín | >1m |
| Ceanglóir Snáithín | FC/APC |
| Leictreach | |
| Tairseach Reatha Ith | 90mA |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 750mA |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2.5V |
| CCE | Ar fáil |
| PD | Ar fáil |
| Teirmeastar | Ar fáil |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -40-80 céim |
Líníocht

Clibeanna Te: 400mw 976nm fbg sm soláthraithe dé-óid léasair, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










