
70W 940nm SMA905 Le Feidhm PD Ilmhód Dé-óid Léasair Cúpláilte Le haghaidh Soilsiú IR
Gnéithe:
- Cumhacht aschuir 70W agus tonnfhad lárnach 940nm
- Tá sé beag agus éasca le láimhseáil, agus tá sé oiriúnach le haghaidh leabú i dtrealamh.
- Gile ard, aschur snáithín 105 μm 65W
- Roghnach-tógtha sa teirmeastar
- Struchtúr dlúth, feidhmíocht diomailt teasa maith
Feidhmchlár:
- Próiseáil Ábhar
- Caidéalú Léasair
- Soilsiú RGB
- Cóireáil Leighis
Ag tabhairt isteach ár 940nm 70W SMA905 Le Feidhm PD Dé-óid Léasair Fiber, atá deartha le haghaidh soilsiú IR. Le cumhacht aschuir 70W agus tonnfhad lárnach de 940nm, cuireann sé gile ard trí aschur snáithín 105 μm de 65W. Déanann a mhéid beag agus a láimhseáil éasca é foirfe do leabú trealaimh. De réir roghnach tá teirmeastar tógtha-ann, agus cinntíonn a struchtúr dlúth diomailt teasa éifeachtach. Ideal d'iarratais lena n-áirítear próiseáil ábhair, caidéalú léasair, soilsiú RGB, agus cóireáil leighis, geallann an dé-óid seo solúbthacht agus iontaofacht do do riachtanais soilsithe infridhearg.

Bileog Sonraí
Mír Uimh: FC940DL70
Ainm na Míre: 70W SMA905 Le PD Fuction Fiber Laser Diode
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 940±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 70W |
| Leithead speictreach FWHM | 4nm |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um±1.5 |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1 |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.6A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 12V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -30-70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | 0.35nm/ céim |
Líníocht:

60W 70W SMA905 Le PD Fuction Dé-óid Léasair Snáithín Ilmhód Nóta:
1. Caithfidh dé-óid léasair oibriú le fuarú maith
2. Seachain nochtadh súile nó craiceann do radaíocht dhíreach nó scaipthe
3. Ní mór réamhchúraimí ESD a ghlacadh
4. Teocht Oibriúcháin: 15 ~ 35 céim
5. Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht: 0.3nm/ céim
Clibeanna Te: 940nm 70W SMA905 Le soláthraithe PD Feidhm Fiber Laser Diode, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










