Cur síos
Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 940nm 10W
Tá na pacáistí dé-óid léasair 940nm seo oiriúnach d’fheidhmchláir chlóite, agus tá modúil léasair 940nm ar fáil d’iarratais leighis nó Próiseála Ábhar.
Déan teagmháil linn le haghaidh luachan, le haghaidh tacaíochta teicniúla, nó chun an léasar is fearr a roghnú.
Ríomhphost: info@brandnew-china.com
buntáistí:
Design dearadh dlúth power cumhacht aschuir chobhsaí
◆ ardéifeachtúlacht lifetime saolré fada
| Sonraíocht: | |
| Cumhacht Aschuir | 10W |
| Tonnfhad an Ionaid | 940nm |
| Leithead Speictrim | 3.5nm |
| Tairseach Reatha | 0.55A |
| Reatha Oibriúcháin | 11.0A |
| Voltas Oibriúcháin | 1.75V |
| Éifeachtúlacht an Choinbhinsiúin | 48% |
| & gt; Cumhacht 90% | 0.13NA |
| Aistriú Tonnfhad vs Teocht | 0.3nm / ℃ |
| Éifeachtacht Fána | 0.9W/A |
| Teocht Stórála | -30 ~ 70 ° C (Neamh-chomhdhlúthú) |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55°C |
| Ga Lúb Snáithín | 37.5mm |
| Trastomhas Lárnach | 105μm |
| Cró Uimhriúil | 0.15 |
| Ceanglóir Snáithín | BARE |
Pacáil
Sraith amháin i gcás (De réir d’iarrata)
Seachadadh
1-2 Sheachtain de ghnáth
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Téarma Íocaíochta
T / T agus Western Union, Do Rogha


Clibeanna Te: Soláthraithe léasair dé-óid snáithín 940nm snáithín 10w, déantúsóirí An tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










