Cur síos
Diodes Léasair Cúpláilte Snáithín 50W 940nm
Diodes Léasair Cúpláilte Snáithín 50W 940nmForbraíodh le haghaidh feidhmchlár caidéalaithe, míochaine nó próiseála ábhair. Cuireann sé aschur suas le 50W ar fáil trí shnáithín 105μm.

Líníocht

Bileog sonraí
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 940nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 10nm |
| Cumhacht Aschuir | 50W |
| Leithead Speictrim FWHM | & lt; 7nm |
| Éifeachtacht Fána | & gt; 4W / A. |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | & gt; 40mm |
| Trastomhas Croí Snáithín / Cumhdaigh / Maolán | 105um / 125um / 250um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | & lt; 11.5A |
| Ith Reatha Tairsí | & lt; 0.6A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | & lt; 8.5V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | & gt; 40% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~55℃ |
| Teocht Stórála | -30-70℃ |
| Comhéifeacht Teochta | ~ 0.3nm / ℃ |
Deimhniú
Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair cúpláilte snáithín 50w 940nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a dhéantar sa tSín










