Modúl dé-óid léasair infridhearg inscortha 976nm~980nm
Gnéithe:
Modúl Léasair Leighis Ilmhód
14 bioráin pacáiste féileacán
Snáithín inscortha
200um nó 400um croí snáithín roghnach
Cumhacht aschuir ard 10w, 12w, 15w
Fótadiode, TE Cooler, Teirmeastóir, Bhíoma Aidhmeála agus Brathadóir Snáithín
Feidhmchlár:
Tarraingt léasair leighis
Ag braistint
Daoine eile
Is féidir le BrandNew Tech LD Saincheaptha Snáithín Cúpláilte a thairiscint freisin
Cuir in iúl dom d'iarratas speisialta le do thoil:
Cumhacht Aschuir 1.Customized
Snáithín 2.Customized
Ceanglóir Snáithín 3.Customized

Sonraíocht:
Mír uimh. FC976CB15
Ainm na míre: léasair dé-óid snáithín il-mód inscortha féileacán
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 976nm±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 15W |
| Modh Oibre | CWGenericName |
| Snáithín | Inscortha |
| Croí Snáithín | 200um% 2F400um |
| Snáithín NA | 0.22NA |
| Fad Snáithín | Jacket 2.5m/2.5mm |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | 9A |
| Reatha Tairseach | 0.6A |
| Voltas Oibriúcháin | 4V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
Líníocht Pacáiste agus Feidhmeanna Bioráin:

Clibeanna Te: Soláthraithe dé-óid léasair féileacán 15W 976nm 980nm inscortha, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










