Barra Léasair 40W 1064nm CS le 19 Astaitheoir
Tairgeann na barraí dé-óid léasair seo 19 astaitheoir le cumhacht aschurtha de 40 vata agus tonnfhad 1064nm. Comhlíonann siad RoHS, tá leithead 10mm acu, agus tá siad de struchtúr MBE amháin chandamach-tobar. I measc na n-iarratas coitianta tá próiseáil ábhair, caidéalú soladach-staid, úsáidí leighis, agus priontáil.
Gnéithe:
Teicneolaíocht Gléasta Telecom Grád AuSn
Struchtúr MBE Singil Quantum-Well
Tonnfhad: 1064nm
Cumhacht Aschuir: 40W
RoHS Comhlíontach
Bileog sonraí
Mír Uimh.: CC1064DL40
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 1064nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±20 nm |
| Cumhacht Aschuir | 40W |
| Modh Oibre | CW |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 45A |
| Tairseach Reatha Ith | 8A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2.0V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -10-55 céim |
Líníocht
Clibeanna Te: Barra léasair 40w 1064nm cs le 19 soláthróir astaithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










