80W 940nm CS-Eagar Dé-óid Mount Laser
Pacáistí dé-óid léasair do bharra léasair amháin le seoltaí nó macra uisce-chainéil fuaraithe le diomailt teasa mór agus meangadh íseal gan fasach.
Tá ár bhfeistis léasair dé-óid aon-barra clampáilte le Teicníc Clampála Barra Léasair saor in aisce Solder a fheabhsaíonn feidhmíocht iomlán agus a mhéadaíonn saol an dé-óid léasair-.
Tá rogha ann éagsúlacht tionóil optaic a chur leis chun an dá ais optúla a chomhbhualadh
Buntáistí Iomaíoch
Bhuel agus Rialú Ardchaighdeáin
Seachadadh Pras
Praghsanna Iomaíoch
Ordú Beag Inghlactha
Is féidir roghanna saincheaptha a fhorbairt freisin chun do riachtanais uathúla a chomhlíonadh.

Bileog sonraí
Mír Uimh.: CC940DL80
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 940nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Cumhacht Aschuir | 80W |
| Leithead speictreach FWHM | <4.5nm |
| Éifeachtúlacht Fána | >1.0W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 73A |
| Tairseach Reatha Ith | 6A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1.6V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 68% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
| Comhéifeacht teochta | ~0.3nm/ céim |
Líníocht

Clibeanna Te: 80w 940nm cs-soláthraithe eagair dé-óid léasair mount, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










