Cur síos

Sliseanna dé-óid léasair COS mion 5W 450nm ar Submount
Gnéithe:
-
Éifeachtúlacht chomhshó ard;
-
Saol oibre > 20000h;
-
Sruth íseal dorcha, Cumas íseal;
-
Ard-iontaofacht, saol oibríochta fada;
-
Táirgí saincheaptha do chustaiméirí.
Feidhmchláir:
- tionsclaíoch léasair
- bhaint gruaige léasair
- próiseáil ábhar léasair
- lidar léasair
- eolaíocht faisnéise chandamach
Bileog Sonraí
Mír Uimh.: COS450DL5
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 450nm |
| Cumhacht Aschuir | 5W |
| Leithead Líne | <200KHz |
| Modh oibre | CW |
| Leictreach | |
| Tairseach Reatha Lth | 300mA |
| Lop Reatha Oibriúcháin | 500mA |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 1V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála | 25 céim |
| Teocht Stórála | -30~70 céim |
Líníocht pacáiste&PIN-Sainmhíniú AMACH (Aonad:mm) de 450nm 5W LD LD COS Sliseanna Léasair ar Submount

Clibeanna Te: 5w 450nm sliseanna dé-óid léasair mion cos ar sholáthraithe submount, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín














