Sliseanna 10W 980nm COS Laser Diode LD ar Submount
Tá an pacáiste de 10W 980nm COS Laser Diode LD sliseanna ar submount. Tá an pacáiste Chip on Submount oiriúnach le hionchorprú i réitigh OEM. Tá dhá chliabhán móra sreinge óir ag sliseanna Brandnew ar an bpacáiste submount a sholáthraíonn teagmháil le catóide agus anóid an dé-óid léasair leathsheoltóra. Déantar an sliseanna chun cuas léasair FP a fhoirmiú agus é tiúnta chun radaíocht a astú ag an tonnfhad atá ag teastáil. Tá struchtúr tobair chandamach ag na dé-óidí seo. Ina theannta sin, níl fóta-óid monatóireachta ionsuite ag na dé-óidí léasair seo agus ní mór iad a oibriú i mód reatha tairiseach.
Mionsonraí Tapa:
Tonnfhad lárnach 980nm, cumhacht aschuir 10W, voltas oibriúcháin 1.8V Vop
Pacáiste COS, sliseanna ar submount
Ard-iontaofacht agus cobhsaíocht
Éifeachtúlacht chomhshó ard 50 faoin gcéad
Saintréithe friotaíochta teocht ard
Bileog sonraí
Mír Uimh: COS980DL10
Ainm na Míre: 10W 980nm COS Laser Diode LD
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 980nm |
| Cumhacht Aschuir | 10W |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Éifeachtúlacht Fána |
1.0W/A |
| Éagsúlacht Ais Fast | 30Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall | 10Deg |
| Leictreach | |
| Reatha Tairseach | 1.5A |
| Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Voltas Oibriúcháin | 1.8V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15-55 céim |
| Teocht Stórála | -30-70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | 0.3nm/ céim |
Líníocht:
Clibeanna Te: 10w 980nm cos dé-óid léasair ld soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










