Cur síos
Léasair Cothrománach Stack Diode le haghaidh Modúl léasair DPSS
Tá an struchtúr heatsink deartha le cumas diomailt teasa den scoth ionas gur féidir linn suas le deich barraí dé-óid léasair 20W nó 40W a nascadh i sraith ar heatsink líneach amháin.
Tá na eagair líneacha seo suite i dtimpeallacht íonaithe Nítrigine ag innealtóirí ard-oilte agus meaisíní sádrála athshreabha.

Sonraíochtaí
Mír Uimh.:WC808HA160
| Saintréithe Optúla | |
| Ionad Tonnfhad λ | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±5nm |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 40W |
| Líon Barraí | 4 |
| Mód Polarúcháin | TE |
| Leithead speictreach FWHM | Níos lú ná nó cothrom le 4 |
| Leithead speictreach FW90%E | Níos lú ná nó cothrom le 6 |
| Éagsúlacht Fast Ais FWHM | 35 Céim |
| Éagsúlacht Ais Mhall FWHM | 8 Céim |
| Leithead Pulse | <0.3ms |
| Ciorcal Dualgais | <10% |
| Tréithe Leictreacha | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | Níos lú ná nó cothrom le 48A |
| Tairseach Reatha Ith | Níos lú ná nó cothrom le 10A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | Níos lú ná nó cothrom le 2V |
| Éifeachtúlacht Fána | Níos mó ná nó cothrom le 1.05W/A |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | Níos mó ná nó cothrom le 45% |
| Paraiméadair Teirmeacha | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0~55 céim |
Líníocht:

Clibeanna Te: léasair dé-óid cruachta cothrománach do sholáthraithe modúl léasair dpss, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










