Cur síos
Cruach Léasair Il-óid do Alma Soprano Titanium Quattro HP
Gnéithe Alma Soprano Titanium Quattro Applicator
Tá Quattro 3D ag baint le Soprano Titanium, applicator nua uathúil agus éifeachtach le spotmhéid go háirithe mór de 4cm², le haghaidh cóireálacha níos tapúla agus taithí othar níos fearr.
Trí thonnfhad comhuaineach in aon applicator amháin
Foghlaim tuilleadh faoi customlzatlon>>

BrandNew Tech Díol Stack léasair Diode Le haghaidh athsholáthair nó cothabhála

Gnéithe:
1. 755nm,808nm,1064nm tonnfhad iolrach in aon chruach amháin
2. tá gach barra 100w, go hiomlán 1200w
3. cáilíocht chobhsaí agus saolré fada
4. am luaidhe tapaidh
5. Le haghaidh athsholáthair nó cothabhála do HP
Mír Uimh.: WC808T1500
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W |
| Líon Barraí | 12 |
| Modh Oibre | QCW |
| Leithead Pulse | 40ms |
| Méid an Aistreora | 10 × 13.2mm |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Tairseach Reatha Ith | 25A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 24V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 25 céim |
| Teocht Stórála | -40-80 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | 0.3nm/ céim |
Líníocht Pacáiste

Clibeanna Te: cruach léasair dé-óid il le haghaidh soláthraithe applicator quattro tíotáiniam alma soprano, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










