Stack Léasair Dé-óid Tonnfhad Triple Ardchumhachta
Cumhacht aschuir iomlán 960W (755nm: 3bars, 60W in aghaidh an bharra, 180W; 808nm: 10bars, 60W in aghaidh an bharra, 600W; 1064nm: 3bars, 60W in aghaidh an bharra, 180W)
Barántas cáilíochta: 18 mí
Líon na n-urchar: 20 milliún
![]() | ![]() |
Sonraíochtaí:
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 755nm / 808nm / 1064nm |
| Cumhacht Aschuir | 60W / Beár |
| Líon na mBarra | 16 |
| Modh Oibre | QCW |
| Éifeachtacht Fána | ≥1.0W/A |
| Éagsúlú Mear Ais (FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlú mall Ais (FWHM) | 12Deg |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 60A |
| Ith Reatha Tairsí | 13A |
| Vopage Vopage Oibriúcháin | 27V |
| Éifeachtacht Tiontú Cumhachta | ~45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
| Daoine eile | |
| Cuisnithe | Uisce Scagtha |
| Ráta Sreabhadh / Beár | 4.0L / nóim |
| Brú Max Inlet | 0.4 ~ 0.5MPa |
| Teocht an Uisce | 23~27℃ |
| Cáithníní Uisce Scagtha | 20μm |
Cén fáth a roghnaíonn muid:
Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí (info@brandnew-china.com)
Nós Imeachta Ordaithe:
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Seolaimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T / T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a bheidh an íocaíocht déanta, socróimid táirgeadh
4. Is é 1-4 seachtaine an t-am seachadta ag brath ar ord difriúil agus ar iarraidh.
5. Tar éis an tseachadta a sheoladh, seolfaimid uimhir rianaithe DHL UPS FedEx TNT chugat.
Clibeanna Te: soláthraithe cruachta léasair dé-óid tonnfhaid ardchumhachta, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, a dhéantar sa tSín












