Eagar Léasair Dé-óid Ardchumhachta
Ardchumhacht: Is féidir le hEagar Léasair Dé-óid Ardchumhachta cumhacht aschurtha iomlán níos airde a bhaint amach trí aonaid léasair iolracha a chomhcheangal.
Éifeacht aoibh gháire íseal: Tá tréithe éifeacht aoibh gháire íseal ag Eagar Léasair Dé-chumhachta Ardchumhachta, rud a chiallaíonn gur féidir leis an bhíoma léasair saobhadh toinne beag a choinneáil le linn iomadú chun cáilíocht bhíoma a chinntiú.
Iontaofacht ard: Tá dearadh réasúnta agus struchtúr dlúth ag Eagar Léasair Dé-chumhachta Ardchumhachta, agus is féidir leo staid oibre chobhsaí a chothabháil in iarratais éagsúla. Tá siad oiriúnach do thaighde tionsclaíoch, eolaíoch, leighis agus réimsí eile
Gné:
Barra léasair na Gearmáine 6 bharra, 10 mbarra, 12 bharra
Tá sé in úsáid le haghaidh branda go leor de handpiece bhaint gruaige a dheisiú agus a athsholáthar.
tonnfhad 808 nó tonnfhad a mheascadh mar 755nm, 808nm agus 1064nm.

Bileog sonraí
Mír Uimh.:WC808VS600
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 60W |
| Líon Barraí | 10 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall(FWHM) | 12Deg |
| Leictreach | |
| Reatha Oibriúcháin | ~50A |
| Reatha Tairseach | ~10A |
| Voltas Oibriúcháin | ~18V |
| Éifeachtúlacht Tiontaithe | ~50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 20 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
Líníocht Pacáiste

Clibeanna Te: soláthraithe sraith léasair dé-óid ardchumhachta, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










