1000W 10 Barraí 3 Tonn-Dé-óid Stack Laser
Ceann de na príomhbhuntáistí a bhaineann le cruach dé-óid a úsáid chun gruaig a bhaint ná a chumas díriú ar ilfhollicles gruaige ag an am céanna. Úsáideann feistí traidisiúnta bainte gruaige léasair foinse léasair amháin, a dhíríonn ach follicle amháin ag an am. Le cruach dé-óid, tá foinsí iomadúla léasair ag obair le chéile, rud a fhágann gur féidir díriú ar fhollicles iolracha ag an am céanna. Mar thoradh air seo tá amanna cóireála níos tapúla agus baint gruaige níos críochnúla
Príomhghnéithe:
100W in aghaidh an bharra (rogha eile cosúil le 50W in aghaidh an bharra, pls déan teagmháil linn go cineálta)
3 tonn: 760nm 808nm 1064nm
Iop Reatha Oibriúcháin 100A
Voltas Oibriúcháin VOP 20V
Leithead Pulse Níos lú ná nó cothrom le 400ms Timthriall Dleachta Níos lú ná nó cothrom le 40%

Bileog sonraíochta:
Mír Uimh.: WC781VS1000
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid | 760nm/808nm/1064nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±10nm |
| Modh Oibre | QCW |
| Cumhacht Aschuir In aghaidh an Bharra | 100W |
| Líon Barraí | 10 |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 38Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall (FWHM) | 12Deg |
| Leithead Pulse | Níos lú ná nó cothrom le 400ms |
| Timthriall Dleachta | Níos lú ná nó cothrom le 40% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 100A |
| Tairseach Reatha Ith | 20A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 20V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 45% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 30 céim |
| Teocht Stórála | 0-55 céim |
| Daoine eile | |
| chuisnithe | Uisce Driogtha |
| Ráta Sreafa/Bar | 5~ 6L/nóim |
| Uasbhrú Inlet | 600 ~ 800kPa |
| Teocht an Uisce (Gan Comhdhlúthú) | 23 ~ 27 céim |
| Cáithníní Uisce Scagtha | <20μm |
Líníocht Pacáiste:


Clibeanna Te: 1000w 10 barraí 3 soláthraithe cruachta léasair dé-óid tonn, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










