Cur síos
Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín 600mW 785nm
Gnéithe:
Tonnfhad-Cobhsaithe
Cumhacht aschuir 600mW
Tonnfhad 785nm
Trastomhas croí snáithín 105µm
Bandaleithid Caol<>
0.22N.A.
Iarratais:
Raman léasair
Speictreascópacht
Sensing
Leighis
Míleata

Bileog Sonraíochta:
Mír Uimh .: IC785DL600
Bileog Sonraíochta:
Mír Uimh .: IC785DL600
| Optúil | Luach tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid λ | 785nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 600mW |
| Leithead Speictrim FWHM | 0.1nm |
| Éifeachtacht Fána | 0.98W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 0.92A |
| Ith Reatha Tairsí | 0.31A |
| Vopage Oibriúcháin Vop | 1.82V |
| PD | GG lt; 2000μA |
| Teirmeastar kΩ / β (25 ℃) | 10±5%/3450 |
| CCE Reatha Oibre / Voltas | 2.5A/6.3V |
| Snáithín | |
| Ga Lúb Snáithín | GG gt; 40mm |
| Trastomhas Croí Snáithín | 105um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1M |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 nó FC / PC |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~35℃ |
| Teocht Stórála | -20-50℃ |
| Comhéifeacht Teochta Tonnfhad | ~ 0.01nm / ℃ |
Líníocht

Clibeanna Te: Soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín 600mw 785nm, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










