Léasair Dé-óid Snáithín Tonn Cobhsaithe 30W 878.6nm
Tonnfhad-Soláthraíonn Léasair Dé-óid Chobhsaithe-feidhmíocht speictreach líneach mhinicíochta singil nó cúngaithe, tréithe oibriúcháin teochta cobhsaithe, agus tomhaltas ísealchumhachta – ag seachadadh feidhmíocht cháilíochta ionstraime inacmhainne, iniompartha d’éagsúlacht feidhmchlár. Tá dé-óid léasair chomhcheangailte le snáithíní ina n-uirlis riachtanach do go leor tionscail agus feidhmchlár, mar gheall ar a n-airíonna uathúla, iontaofacht agus éascaíocht úsáide. De réir mar a leanann an teicneolaíocht ag forbairt, is dócha go mbeidh ról tábhachtach ag na gléasanna seo i gcónaí chun dul chun cinn ceannródaíoch a chumasú i réimsí mar leigheas, déantúsaíocht agus taighde eolaíoch.
Gnéithe:
Ceannaireacht gile agus iontaofacht
Speictream cobhsaithe thar teocht agus sruth
Méideanna croí snáithíní: 200, 400 µm
Feidhmchláir:
Caidéalú léasair snáithín
Caidéalú léasair stáit soladach
Próiseáil ábhar dé-óid díreach

COSAINT ESD – Is é urscaoileadh leictreastatach an phríomhchúis le teip táirge gan choinne. Glac réamhchúram chun ESD a chosc. Úsáid strapaí caol, dromchlaí oibre talmhaithe agus teicnící dianfhrithstatacha agus an táirge á láimhseáil agat.
Spec
Mír Uimh.: FC8786DL30
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 878.6nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±0.5nm |
| Cumhacht Aschuir | 30W |
| Éifeachtúlacht Fána | 5.8W/A |
| Snáithín | |
| Trastomhas Croí Snáithín | 400um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 2m |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 8.7A |
| Tairseach Reatha Ith | 1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 9.7V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 44% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 25 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála. | -20-70 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | ~0.02nm/ céim |
Líníocht
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
CCanna:
Cad é an príomhdhifríocht idir spás saor in aisce agus cúpláilte snáithíní?
I spás saor, úsáideann léasair dé-óid aer, bhfolús, nó spás amuigh mar mheán chun solas a tharchur. Ach leathnaíonn léasair chúpláilte an solas a tháirgeann siad. Cinntíonn an cúpláil snáithín seo go dtiteann an solas sa sprioc.
Clibeanna Te: 30w 878.6nm soláthraithe léasair dé-óid snáithín tonn chobhsaithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










