Dé-óid Léasair Cúplála Snáithín 6W 785nm
Cur síos ar an Táirge
Forbhreathnú
Tá an dé-óid léasair cúplála snáithín 6W 785nm tógtha le hardteicneolaíochtaí, lena n-áirítear foinse caidéil an-éifeachtach agus cuas optúil cruinneas a chumasaíonn -oibriúchán ardfheidhmíochta ag teochtaí arda agus ardchumhachtaí aschuir. Tá an dé-óid léasair in ann oibriú tonnta leanúnach a sheachadadh ar feadh tréimhsí fada, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'iarratais éilitheacha a dteastaíonn cumhacht aschuir ard agus iontaofacht.
Feidhmchláir
Tá an dé-óid léasair cúplála snáithín 6W 785nm oiriúnach do raon leathan iarratas, lena n-áirítear trealamh leighis, próiseáil ábhair, agus taighde eolaíoch. Mar gheall ar a chumhacht aschuir ard agus a hiontaofacht is rogha iontach é d'fheidhmchláir a dteastaíonn dé-óid léasair orthu a bhfuil ardfheidhmíocht agus saolré fada acu.
Pumpáil Léasair:Is féidir é a úsáid chun léasair stáit soladacha éagsúla agus léasair snáithíní a phumpáil.
Diagnóisic Leighis:Úsáidtear é i dtrealamh leighis le haghaidh nósanna imeachta diagnóiseacha, lena n-áirítear íomháú optafhuaimiúil.

Bileog Sonraí
Uimhir Mhíre: FC785DL6
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 785±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 6W |
| Modh Oibre | CW |
| Snáithín | |
| Croí Snáithín | 105um |
| Fad Snáithín | Is féidir 1m a shaincheapadh |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 nó deireadh lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 3A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.0A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 6V |
| Teirmeach | |
| Teocht tástála. | 25 céim |
| Teocht Stórála. | -30~70 céim |
| Tonn Teocht. Comhéifeacht | 0.3nm/ céim |
Méid:

Clibeanna Te: soláthraithe dé-óid léasair cúplála snáithín 6w 785nm, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










