30W 1064nm Léasair Dé-óid Cúpláilte Snáithín
Gnéithe dearadh dílseánaigh an Léasair Chobhsaithe Speictrim cumhacht aschuir ard le bandaleithead caol speictreach. Tá buaic-thonnfhad cobhsaithe an léasair fós faoi ghlas beag beann ar theocht an cháis, rud a fhágann gur rogha iontach é an fhoinse seo do na hiarratais is déine.
Gnéithe:
caol linenewidth
tomhaltas chumhacht íseal
oibriúcháin teocht chobhsaithe leathan
feidhmíocht ardchaighdeáin ionstraime inacmhainne, iniompartha
Feidhmchláir:
Speictreascópacht Raman
Méadreolaíocht
Ag braistint
Ionstraimíocht Anailíseach
Bileog sonraíochta:
Mír Uimh.: FC1064DL30
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Ionad Tonnfhad λ | 1064nm |
| Cumhacht Aschuir | 30W |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Éifeachtúlacht Fána | 2.5W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 12A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.9A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 4.7V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50 faoin gcéad |
| Snáithín | |
| Ga Bend Snáithín | 75mm |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin. | 25 ~ 35 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | -0.35nm/ céim |
Líníocht
Clibeanna Te: 30w 1064nm soláthraithe léasair dé-óid cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










