Cur síos
Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 20W 1064nm le Teirmeastar PD
Ilfheidhm:
Bhíoma dírithe dearg (Tonnfhad 635 ± 10nm; Cumhacht Aschuir 2mW)
PD(300~3000uA Reatha)
Teirmeastar((K Ω)/ (25 céim ) 10±3 faoin gcéad /3477
Sonraíocht:
Mír Uimh.: FC1064DL20
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Ionad Tonnfhad λ | 1064nm |
| Caoinfhulaingt Tonnfhad | ±20 nm |
| Cumhacht Aschuir | 20W |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Bhíoma arb é is aidhm | |
| Ionad Tonnfhad λ | 650nm ±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 2mW |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 45~65mA |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2.2V |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 9A |
| Tairseach Reatha Ith | 0.7A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 7V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 30 faoin gcéad |
| PD Reatha | 300~3000uA |
| Teirmeastar ((K Ω)/ (25 céim ) | 10±3 faoin gcéad /3477 |
| Snáithín | |
| Ga Bend Snáithín | >60mm |
| Trastomhas Croí Snáithín | 200um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1M |
| Ceanglóir Snáithín | SMA905 |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála | -20-70 céim |
| Comhéifeacht Teocht Tonnfhad | -0.3nm/ céim |
Líníocht
Clibeanna Te: dé-óid léasair 20w 1064nm cúpláilte le teirmeastar pd soláthraithe, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










