Modúl Dé-óid Léasair Cúpláilte Snáithín 320W 976nm
modúl léasair dé-óid snáithín ard-ghile a sholáthraíonn cumhacht aschurtha níos mó ná 320W ó shnáithín 200μm NA 0.22 ag tonnfhad 976nm.Tá éifeachtacht leictreach go optúil ag an modúl ardghile níos fearr ná 45 faoin gcéad agus imfhálú cumhachta níos mó ná 90 faoin gcéad laistigh de NA 0.17. Tá sé bunaithe ar astaitheoirí il-aonair ag baint úsáide as teicníc comhcheangail bhíoma optúla agus polaraithe agus cúplála snáithíní.
Seachadann a ndearadh il-aonair bunaithe ar astaír diomailt teasa an-mhaith tríd an bpacáiste as a dtagann feidhmíocht theirmeach den scoth thar shaolré fada. I measc roinnt príomhghnéithe tá cosaint aiseolais 1040nm go 1200nm le leithlisiú aiseolais > 30 dB trasna an raoin.
Feidhmchlár:
Sonraíocht:
Mír Uimh.: FC976DL320
| Optúil | Luach Tipiciúil |
| Tonnfhad an Ionaid | 976±3nm |
| Cumhacht Aschuir | 320W |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Snáithín | |
| Ga Bend Snáithín | >60mm |
| Croí Snáithín / Cumhdach / Trastomhas Maoláin | 200um/220um/320um |
| Cró Uimhriúil Snáithín | 0.22NA |
| Fad Snáithín | 1.5-2m |
| Ceanglóir Snáithín |
Deireadh lom |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 19.5-21A |
| Tairseach Reatha Ith | 1.1A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 34-36V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50 faoin gcéad |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin (Neamh- Chomhdhlúthú) | 15 ~ 35 céim |
| Teocht Stórála (Neamh- Chomhdhlúthú) | -20~55 céim |
| Tonnfhad Teocht. Comhéifeacht | 0.35nm/ céim |
Líníocht méide:
Clibeanna Te: 320w 976nm soláthraithe modúl dé-óid léasair cúpláilte snáithín, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










