Barra Léasair Dé-óid 100W
Úsáidtear Barra Léasair Dé-óid 100W le haghaidh seirbhís deisithe meaisín baint gruaige dé-óid. Is féidir é a úsáid le haghaidh caidéalaithe tionsclaíoch agus cúplála léasair.
GG gt; Dearadh speisialta do mheaisín léasair dé-óid micrea-chainéil


| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid λ | 808nm |
| Lamháltas Tonnfhad | ± 5nm |
| Cumhacht Aschuir | 100W |
| Leithead Speictrim FWHM | ≤3nm |
| Leithead Speictrim FW90% E. | ≤6nm |
| Éagsúlú Mear Ais (FWHM) | 40Deg |
| Éagsúlú mall Ais (FWHM) | 10Deg |
| Mód polaraithe | TM |
| Éifeachtacht Fána | ≥1.0W/A |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | ≤110A |
| Ith Reatha Tairsí | ≤20A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | ≤2V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | ≥55% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | 15~30℃ |
| Teocht Stórála | 0-55℃ |
| Comhéifeacht Teochta Tonnfhad | ~ 0.28nm / ℃ |
| Cuisnithe | Uisce dí-ianaithe |
| Ráta Sreabhadh / Beár | 0.4-0.7L / nóim |
| Brú Max Inlet | 380kPa |
| Friotaíocht | 0.25-5MΩ * cm |
Deimhniú
Nós Imeachta Ordaithe:
1. Déan teagmháil linn le haghaidh tuilleadh sonraí trí ríomhphost
2. Seolaimid PI chugat le haghaidh íocaíochta, is é T / T nó Western Union an téarma íocaíochta
3. Nuair a bheidh an íocaíocht déanta, socróimid táirgeadh
4. Is é 1-4 seachtaine an t-am seachadta ag brath ar ord difriúil agus ar iarraidh.
5. Tar éis an tseachadta a sheoladh, seolfaimid uimhir rianaithe DHL UPS FedEx TNT chugat.
6. Is bliain amháin barántas cáilíochta.
Clibeanna Te: Soláthraithe barra léasair dé-óid 100w, déantúsóirí an tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










