Léasair Dé-óid Eagar Cothrománach 200W 808nm
Saincheaptha arna iarraidh sin chun struchtúr caidéalaithe a choigeartú.
Láidir: Turraing agus creathadh resistant.
Iontaofa agus ardcháilíochta: gléasadh óir agus stáin (sádráil chrua). Oibríonn sé fiú faoi na coinníollacha aeráide is déine.
Comhcheangal tonnfhad: tairbheach do dhearadh caidéalaithe teocht iomlán.
Ciorcal dualgais suas le 20%.
Gné
Tonnfhad: 808nm nó níos airde ar iarratas
Cumhacht aschuir: 200W suas le 10kW
Modh oibríochta: QCW
Fuarú: fuaraithe go gníomhach / fuaraithe go héighníomhach
FAC ar fáil
Iarratas
Taighde ardfhuinnimh: Foinsí caidéalaithe QCW do léasair(-stáit soladacha).
Teicneolaíocht mhíochaine: Oibriú bíog fhada, úsáid in aeistéitic (titeamas) agus deirmeolaíochta.
Foinse caidéil le haghaidh léasair stáit soladacha sa raon 1320 nm le haghaidh máinliacht parenchyma.
Cosaint: Oibriú gearr bíge, a úsáidtear mar fhoinse pumpála, le haghaidh soilsiú nó i gcórais LIDAR.
Tionscal: Foinse caidéil le haghaidh léasair sholadstaide agus snáithíní.

Líníocht pacáiste:

Bileog sonraí:
Mír Uimh.: CC808HA200
| Optúil | |
| Tonnfhad an Ionaid | 808±10nm |
| Cumhacht Aschuir | 200W |
| Modh Oibre | QCW |
| Dibhéirseacht Mhear Ais(FWHM) | 50Deg |
| Éagsúlacht Ais Mhall(FWHM) | 10Deg |
| Leithead speictreach FWHM | 6nm |
| Minicíocht | 1-5hz |
| Leithead Pulse | 5-6ms |
| Timthriall Dleachta | <2% |
| Leictreach | |
| Iop Reatha Oibriúcháin | 200A |
| Tairseach Reatha Ith | 30A |
| Voltas Oibriúcháin Vop | 2V |
| Éifeachtúlacht Tiontú Cumhachta | 50% |
| Teirmeach | |
| Teocht Oibriúcháin | -45-+60 céim |
| Teocht Stórála | -55-+85 céim |
Clibeanna Te: 200w 808nm soláthraithe léasair dé-óid eagar cothrománach, monaróirí tSín, monarcha, mórdhíola, déanta sa tSín










